2009’un iletişim oscarları sahiplerini buluyor

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi 60. yılına özel kutlamalar çerçevesinde 2009 yılının başarılı iletişimcilerini seçiyor...

19.03.2010 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi 60. yılına özel kutlamalar çerçevesinde 2009 yılının başarılı iletişimcilerini seçiyor. Gazetecilik Enstitüsü’nden bugüne, iletişim sektöründe eğitim ve öğretim alanında üstlendiği misyonu başarıyla gerçekleştiren İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi 60. Yılını kutluyor. Kutlama etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilecek olan “2009 Yılının Başarılı İletişimcileri Ödül Töreni”, 22 Mart 2010, Pazartesi günü, saat 14:00’de, İstanbul Üniversitesi Fen Fakültesi Cemil Birsel Konferans Salonu’nda yapılacak.
 
İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencileri tarafından, 40 kategoride, “2009 Yılının Başarılı İletişimcileri” seçildi. Ekonomiden siyasette, spordan sanata basın, görsel medya ve sinema dünyasının ünlü ve başarılı isimlerinin ödüllerini almak üzere katılacağı törende sektör duayenleri, akademisyenleri ve eski mezunlarımız konuk olarak yer alacak. Ödül töreninde “Yılın Genç İletişimcileri” “Yılın Özel Ödülü” ve “Yılın Onur Ödülü” olmak üzere yer alan, üç kategori dışı ödül de sahiplerini bulacak.

 

Kaynak: medyaloji.net