2 yeni marka daha Hiperaktif imzasıyla internette

Türkiye’nin tam donanımlı ilk internet ajansı olan Hiperaktif imzasıyla internette...

18.10.2007 - 16:03 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Erkek dergisi Men’s Health’in e-dergisi ve Profilo’nun e-ticaret sitesi Türkiye’nin tam donanımlı ilk internet ajansı olan Hiperaktif imzasıyla internette yerlerini aldı.

Maya Medya tarafından Türkiye’de de ilk sayısıyla yayınlanmaya başlayan Men’s Health Dergisi, internet üzerinde de e-dergi olarak Hiperaktif ile yayına başladı. Derginin içeriği doğrultusunda şekillenen, ayrıca bağımsız güncel içeriklerle dolu www.menshealth.com.tr adresinde kullanıcılar, konuların yanı sıra bolca anket ve testlerle de keyifli zaman geçirecek. Güncel masaüstü resim ve temalarını da bilgisayarlarına indirebilecekleri, spor merkezleri ve hastane bilgilerine de kolayca ulaşılabilecekleri sitede ayrıca dergi aboneliğine de başvurulabilecek.

Profilo Servis A.Ş’nin yeni girişimi olan ve ağırlıklı olarak teknoloji ürünlerinin satılacağı bir e-ticaret sitesi olan www.profiloprotein.com da, konsept tasarımı, uygulamaları ve programlaması Hiperaktif tarafından geliştirilerek internette yerini aldı. Marka ve ürünler için yönlendirmelerin yanı sıra kategorilere ayrılarak arama kolaylığı sağlayan sitede kullanıcılar teknoloji ürünleri arasından istediklerini toplam fiyatını görerek, kredi kartlarıyla güvenli bir şekilde sanal alışveriş sepetlerine atabilecek. Kişisel ve kurumsal üyelik olanağının da sunulduğu sitede üyeler “Yenilik Habercisi” bültenleriyle de yeni ürün ve kampanyalardan haberdar edilecek.