18A.D.C.O.’dan transfer atağı

18 A.D.C.O. yeniden yapılanma sürecinde iki büyük transfer gerçekleştirdi. Kısa süre içinde...

30.07.2008 - 11:31 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

18 A.D.C.O. yeniden yapılanma sürecinde iki büyük transfer gerçekleştirdi. Kısa süre içinde müşteri portföyüne farklı sektörlerde birçok müşteri ekleyen 18 A.D.C.O. Genel Müdür olarak İdil Ozman’ı ve ardından Creative Direktör olarak Hakan Kaynak’ı yönetim kadrosuna kattı. Ozman ve Kaynak, uzun yıllar boyunca uluslar arası networklerde, uluslar arası ve yerel kurum ve marka adına önemli projelere imza atmış reklamcılar.

TRABZONSPOR’A GENÇLİK AŞISI: 18A.D.C.O.

Reklam dünyasının genç ajanslarından 18A.D.C.O. Trabzonspor Kulübü’nü müşterileri arasına kattı. Bu yıl 41. kuruluş yıldönümünü kutlayan kulüp, uzun süredir, düzenleyeceği seri etkinlikler ve yeniden yapılanma sürecinde destek alacağı bir tam hizmet ajansı arayışı içindeydi.

18A.D.C.O., Trabzonspor’un kurumsal çalışmalarının yanı sıra, hazırladığı iletişim stratejisi ile kulübün marka algısını geliştirmek üzere de çalışmalar yapıyor. Lisanslı ürünlerin satıldığı TS Club zincirleri, 41. yıl etkinlikleri, transferler, futbol, futbol… 10 milyonu aşkın taraftarı olan, böyle keyifli, heyecan veren bir müşteri, her reklam yaratıcısının hayali…