16-31 Ekim TV verileri

TNS tarafından dakika bazında, farklı hedef kitlelere göre raporlanan TV izlenme süreleri ve payları açıklandı.

02.11.2012 - 13:23 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Geride bıraktığımız son iki hafta boyunca en çok izlenen TV kanallarında Kanal D, Star TV ve ATV başı çekiyor. Tüm kişilerde en çok izlenenler arasında Galatasaray-Cluj maçı, Kurtlar Vadisi Pusu ve Muhteşem Yüzyıl dizileri yer alıyor.

Detaylar şöyle:

16-31 Ekim tarihleri arası TNS tarafından dakika bazında raporlanan TV kanallarının prime-time ve tüm gün bazında ve farklı hedef kitlelerdeki (tüm kişiler, AB SES grubu, 20 yaş üstü kadınlar ve 20 yaş üstü erkekler) izlenme paylarına (share%) aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz.

16-31 Ekim tarihleri arası TNS tarafından dakika bazında raporlanan TV kanallarının prime-time ve tüm gün bazında ve farklı hedef kitlelerdeki (tüm kişiler, AB SES grubu, 20 yaş üstü kadınlar ve 20 yaş üstü erkekler) izlenme sürelerine (dakika) aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz.

16-31 Ekim tarihleri arası TNS tarafından dakika bazında raporlanan TV kanallarında yayınlanan ve farklı hedef kitlelerde (tüm kişiler, AB SES grubu, 20 yaş üstü kadınlar ve 20 yaş üstü erkekler) ortalama en yüksek performansa (rating% ve share%) sahip 10 programa aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.

 

(kaynak: SMG Connected)