100. yılında IBM’den akıllı endüstri çözümleri

IBM endüstrilerin daha iyi bir geleceğe doğru gelişmelerine yardımcı olmak üzere oluşturduğu akıllı endüstri çözümlerini tanıtacağı IBM Çözümler Zirvesi 2011’de 100. yılını da kutlayacak.

01.02.2011 - 00:00 | MediaCat

Facebook
Twitter
Google+
LinkedIn
+

IBM endüstrilerin daha iyi bir geleceğe doğru gelişmelerine yardımcı olmak üzere oluşturduğu akıllı endüstri çözümlerini tanıtacağı IBM Çözümler Zirvesi 2011’de 100. yılını da kutlayacak. IBM Çözümler Zirvesi 2011, dünyanın dört bir yanında gerçekleştirilen farklı endüstrilere özgü başarı örnekleri ve çözüm uygulamalarıyla birlikte iş ve bilişim dünyasının gündemini değiştirecek.

Veri kaynaklarının katlanarak arttığı, veriyi bilgiye dönüştürerek karar alımının iş performansını birebir etkilediği günümüzde, bilişim önemini daha da hissettiriyor.

IBM’in Akıllı Dünya vizyon ve stratejilerini gerçeğe dönüştürerek, analitik yönetim ve bulut bilişim kavram ve araçlarından fayda sağlayıp endüstrilerin daha akıllı bir şekilde gelişmelerine yardımcı olmak üzere oluşturulan akıllı IBM çözümleri IBM Çözümler Zirvesi 2011’de iş dünyasının liderleri, yöneticileri ve uzmanlarıyla buluşuyor.

16 Şubat 2011’de Swissôtel’de düzenlenecek olan IBM Çözümler Zirvesi 2011’de aynı zamanda IBM’in 100 yıldan bu yana yaptığı çalışmalarından örnekler verilecek.

Zirvede, IBM çözümlerinin endüstrilere ve kurumlara katacağı ölçülebilir değerlerle somut sonuçları gözler önüne serilecek. IBM, Akıllı Dünya vizyonuna doğru giden yolda endüstrilerin her birinin daha akıllı olacak şekilde dönüşmesinin yollarını, etkinliği kanıtlanmış çözümler ve başarı öyküleriyle sunacak. Şirketlerin kendi endüstrilerindekine benzer sorunlar yaşayan diğer endüstrilerdeki deneyimleri ve yeni fırsatları da görme ve paylaşmalarına katkıda bulunacak.

IBM Çözümleri Zirvesi 2011’de katılımcılar Akıllı Dünya, Analitik ve Bulut Bilişim çerçevesinde şekillenerek günümüzdeki pek çok soruna yanıt bulan IBM vizyonundan yola çıkarak oluşturulan ve endüstrilerin daha iyi bir geleceğe doğru gelişmelerine olanak tanıyan IBM çözümlerinin sektörlerine ve kurumlarına katacağı ölçülebilir değerlerle somut sonuçlarını görecek.

Zirvede derinlemesine sektörel çözüm oturumlarının yanı sıra, akıllı bir dünya kurmada önem taşıyan yapıtaşlarını kavramaya yardımcı olacak oturumlar ve demolar düzenlenecek.

IBM Çözümler Zirvesi 2011 hakkında ayrıntılı bilgi almak, oturum ve demo programını görmek ve kayıt yaptırmak için http://www.ibm.com/tr/events/ibmcozumlerzirvesi2011/ adresini ziyaret edebilirsiniz.