10 milyon dolarlık reklam atağı

Ajda Pekkan'ın 6 reklam filmi ve 10 konser için rekor sayılacak bir anlaşmaya imza attığı boya şirketi...

21.01.2008 - 09:21 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Ajda Pekkan’ın 6 reklam filmi ve 10 konser için rekor sayılacak bir anlaşmaya imza attığı boya şirketi reklam çalışmaları için 10 milyon dolarlık bütçe ayırdı.

Polisan Gülen Boya’nın yeni yüzü olan Süperstar Ajda Pekkan ise 6 reklam filmi ve 10 konser için 1 milyon dolara imza attı.

Polisan Holding Yönetim Kurulu Üyesi Ertuğrul Bitlis, Polisan Holding CEO’su Erol Mizrahi ile Süperstar Ajda Pekkan’ın katılımıyla önceki gece Swissôtel’de bir basın toplantısı düzenlendi. Semiramis Pekkan ile 17 yaşındaki oğlu Zoran’ın da katıldığı gecede Ajda Pekkan bir de konser verdi.

62 yaşındaki süperstar kırmızı tulumu üzerine giydiği ceket ve papyonuyla yine sıradışı bir görüntü sergiledi. Pekkan gecede Polisan başarısı ile kendini kanıtlamış önemli bir marka. Bu marka ile çalışmaktan dolayı büyük bir mutluluk duyuyorum” derken; reklam çalışmaları için 10 milyon dolar bütçe ayırdıklarını belirten Polisan Holding CEO’su Erol Mizrahi ise “Boya sektörünün yüzde yüz yerli sermayeli firması olarak 5 yıl içerisinde pazarın tartışmasız lideri olmayı hedefliyoruz. Ajda Pekkan’ı da yeni imajımız için en doğru kişi olarak gördük” dedi.

Ayrıca sanatçının ‘Bambaşka Biri’ şarkısı da Polisan Gülen Boya’nın yeni jingle’ı olarak kullanılacak.

Kaynak: Vatan