“Sahne Şirketlerin” yarışmasının ilk finalisti belli oldu

“Ballantine’s ile Sahne Şirketlerin” adlı müzik yarışmasının ilk performans gecesi 5 Mayıs 2011 Perşembe günü Tom Tom Sokak İndigo’da yapıldı.

10.05.2011 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

“Ballantine’s ile Sahne Şirketlerin” adlı müzik yarışmasının ilk performans gecesi 5 Mayıs 2011 Perşembe günü Tom Tom Sokak İndigo’da yapıldı.

Pirelli, Nestle ve Citibank müzik gruplarının yarıştığı ilk gecede, jüri ve izleyici oylarının çoğunluğuyla finale kalan grup Citibank’tan Rockciti isimli grup oldu.

Birbirinden başarılı performanslar sergileyen grupların yarıştığı gecede, Mesut Süre’nin başarılı sunumu ile ödüllü oyunlar ve keypadlerle yapılan puanlama sırasında eğlenceli anlar yaşandı.

Yarışmanın 2. Performansı 12 Mayıs Perşembe günü yapılacak. Gecey ING Bank’ın Karma, Kariyer.net’in One More ve Jotun Boya’nın Penguin Spirit müzik grupları katılacak.

Beş hafta sonunda her haftanın birincisi, 3 Haziran’da gerçekleşecek final gecesinde buluşacak. Kazanan grup, Ballantine’s tarafından konser bileti, ulaşım ve konaklama masrafları karşılanarak Paris’de 25 Haziran tarihinde Stade De France’da düzenlenen Black Eyed Peas konserine gönderilecek.

Ballantine’s ana sponsorluğunda ve Rock FM’in katkılarıyla gerçekleşecek performanslar: 12 Mayıs – 3 Haziran 2011 tarihleri arasında haftada bir gün, saat 21.00’ de TomTom Sokak, İndigo’ da gerçekleşiyor.